Z tiskových zpráv a článků

21. května 2011 tradiční Metlářský jarmark v Zubří
Tradice masopustů je v mnoha vesnicích a městech udržována již velmi dlouho a každá obec k masopustu přistupuje po svém. V Zubří se koná v místní části Staré Zubří střídavě tzv. Pochovávání basy střídavě s Končinovou zábavou.
BESKYD ve FINSKU. Dnes bychom Vám chtěli přiblížit zájezd do Finska, na který jsme vyjeli v neděli 15.6. a domů jsme se vrátili v úterý 24.6. v 1.00 hodinu ráno. Tento zájezd byl pro nás velkou odměnou za hodiny práce a volného času, které svému koníčku věnujeme.
Jako jindy jsme opět letos navázali na naši krásnou tradici v pořádání Valašského bálu v Zubří. Letos se Valašský bál uskutečnil v sobotu 12. ledna v prostorách Klubu Zubří.
Beskyd u polských přátel ve vesničce Jasienica
Beskyďáci při slavnostním zahájení své výstavy 27.9. 2007 představili svůj nový nástěnný kalendář pro rok 2008
Vzpomínková výstava fotografií v Muzeu Zubří
Třetí červnový víkend patřil festivalu Orlovské léto, na který byl letos pozván i soubor Beskyd.
V Zubří se v sobotu 19. května 2007 konal Metlářský jarmark, spojený s tradičním Kácením máje a nesoutěžní přehlídkou dětských folklórních souborů.
Jako jindy jsme opět letos navázali na naši krásnou tradici v pořádání Valašského bálu v Zubří. Letos se náš Valašský bál uskutečnil v sobotu 13. ledna v prostorách Klubu Zubří.
V Klubu Zubří 13. ledna 2007
V Zubří se v sobotu 20. května konal Metlářský jarmark, spojený s tradičním Kácením máje a nesoutěžní přehlídkou dětských folklórních souborů.
14. ledna 2006 jako každoročně a roky pravidelně se uskutečnil valašský bál v Zubří u Rožnova pod Radhoštěm v režii Valašského souboru písní a tanců Beskyd.
Zubří 14. ledna 2006
Oslava a vydání bulletinu "60. výročí VSPT Beskyd"
Valašský soubor písní a tanců Beskyd ze Zubří letos oslavil 60 let svého působení.
Tisková zpráva Valašský soubor písní a tanců Beskyd ze Zubří oslaví 21. října 2005 slavnostním Galavečerem 60 let své existence.
Almanach Valašského souboru písní a tanců Beskyd
21.května 2005, přehlídka a metlářský jarmark - VSPT Beskyd Zubří
Tisková zpráva z 20.5.2005 - Zubří